Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

ЏЕМПЕР
GUESS

ЏЕМПЕР

Шифра на артикл: GSS014166
Isbn: M2BR27Z31H0-H050
6.890 МКД
4.823 МКД
4.341 МКД
Заштеда: 2.549 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЏЕМПЕРИ
Бренд GUESS
Пол МАШКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 33% Вискоза 30% Полиамид 20%Волна 17% Памук

Trenutno nema komentara
6.890 МКД
4.823 МКД
4.341 МКД
Заштеда: 2.549 МКД
Извести ме за попуст
2
1