Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
HUGO

ЏЕМПЕР

Шифра на артикл: 50477117-001
12.490 МКД
12.490 МКД
12.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Cross Sale -20%/-30%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЏЕМПЕРИ
Бренд HUGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 39% Полиамид 31% Вискоза 30% Волна
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 47071264-99
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 47000233-99
2.490 МКД
Големина
XS
S
M