Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
DAN JOHN

ЏЕМПЕР

Шифра на артикл: DJ000834
Isbn: I22M49-1457-PSWBLU
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
 • XXXL
  XXXL
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЏЕМПЕРИ
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја СИНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 70% Полиестер, 30% Вискоза
Trenutno nema komentara