Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ЏЕМПЕР
SUPER DRY

ЏЕМПЕР

Шифра на артикл: W6110419A-7OV
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЏЕМПЕРИ
Бренд SUPER DRY
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 60% АКРИЛ 20% ПОЛИЕСТЕР 8% ПОЛИАМИД 5% ВОЛНА 5% АЛПАКА 2% ЕЛАСТИН

Trenutno nema komentara