Барај
ЏЕМПЕР
SUPER DRY

ЏЕМПЕР

Шифра на артикл: W6110419A-02A
4.490 МКД
4.590 МКД
4.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Cross Sale -20%/-30%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЏЕМПЕРИ
Бренд SUPER DRY
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 60% АКРИЛ 20% ПОЛИЕСТЕР 10% ВОЛНА 8% ПОЛИАМИД 2% ЕЛАСТИН

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 47000233-99
2.490 МКД
Големина
XS
S
M