Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
MANGO

ЏЕМПЕР

Шифра на артикл: 37073834-70
Šifra proizvođača: 37073834
1.490 МКД
990 МКД
990 МКД
Заштеда: 500 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЏЕМПЕРИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРВЕНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 40% Вискоза 34% Полиестер 20% Полиамид 06% Кашмир

Trenutno nema komentara
1.490 МКД
990 МКД
990 МКД
Заштеда: 500 МКД
Извести ме за попуст
2
1