Барај
%
×
End of summer with KIKO MILANO

BLUE ME - нова револуционерна колекција

ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
MANGO

ЏЕМПЕР

Шифра на артикл: 37013848-23
Šifra proizvođača: 37013848
2.490 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЏЕМПЕРИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ПОРТОКАЛОВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 50% Вискоза 28% Полиестер 22% Полиамид

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 200061_OR
1.990 МКД
Големина
M-L
XS-S
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 199069_OR
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 37065924-20
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 37013851-28
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 37023851-20
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 87067650-24
747 МКД
Заштеда -70%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ RPL007032
3.657 МКД
Заштеда -70%
12.190 МКД
Големина
XS
S
M
L