Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
DIESEL

ЏЕМПЕР

Шифра на артикл: A067430NDAY-98B
22.090 МКД
22.090 МКД
22.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЏЕМПЕРИ
Бренд DIESEL
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 74%Памук 26%полиестер

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ M6110459A-7AR
4.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 1404794-48
2.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 1404804-48
1.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ RPL010018
7.890 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 50474174-021
7.490 МКД
Големина
S
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 50474873-072
6.890 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ DJ000840
2.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ DJ000833
2.690 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 169263-0217
10.490 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ A2BFS-U14
6.990 МКД
Големина
S
M
L
XXL