Барај
%
×
MANGO КОЛЕКЦИЈА ЕСЕН-ЗИМА '22

Погледнете ги најновите производи за жени, мажи и деца!

ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
CALVIN KLEIN

ТОП

Шифра на артикл: J20J218182-AB0

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ТОП
Бренд CALVIN KLEIN
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 88%Лиоцел 12%еластин

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ТОП 37050253-06
1.032 МКД
Заштеда -20%
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ТОП 37040450-07
1.192 МКД
Заштеда -20%
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ТОП 37020251-08
1.192 МКД
Заштеда -20%
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП 87018632-06
894 МКД
Заштеда -40%
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП 87008635-06
745 МКД
Заштеда -50%
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП 87045645-04
745 МКД
Заштеда -50%
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L