ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
MANGO

ЏЕМПЕР

Шифра на артикл: 67042504-05
Провери достапност
  • S
    *
  • M
    *
  • L
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЏЕМПЕРИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона пролет/лето 2020
Состав 55%Акрил40%Полиамид5%Алпака

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 77080546-15
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 67084405-09
1.490 МКД
Големина
S
M
Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 77080546-99
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 77080546-05
990 МКД
Големина
XS
S
M
XL
Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 67028256-68
1.290 МКД
Заштеда -35%
1.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 67055964-45
1.490 МКД
Заштеда -40%
2.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 67040525-05
990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 67060578-99
1.990 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 67080522-99
1.490 МКД
Големина
S
M
L
string(0) ""
string(0) ""