Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
DIESEL

ЏЕМПЕР

Шифра на артикл: A050850CFAV-9XX
11.290 МКД
5.590 МКД
5.590 МКД
Заштеда: 5.700 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Cross sale промоција -10% за 1,-15% за 2,-20% за 3 и повеќе производи

Провери достапност
  • XS
    XS
  • S
    S
  • M
    M
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЏЕМПЕРИ
Бренд DIESEL
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 81%Вискоза 18%полиамид

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 37050454-99
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 37050251-99
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 6W2RJ5020000-G24
4.090 МКД
Заштеда -40%
6.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 27035759-99
1.090 МКД
Заштеда -27%
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 27015806-99
2.090 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 27075766-99
1.290 МКД
Заштеда -48%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ RPL009215
3.590 МКД
Заштеда -51%
7.290 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ GSS012373
3.290 МКД
Заштеда -50%
6.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 27075770-99
1.290 МКД
Заштеда -48%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 6W1RJ0120000-G24
3.290 МКД
Заштеда -40%
5.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 27054013-99
1.090 МКД
Заштеда -27%
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 27064013-99
1.090 МКД
Заштеда -27%
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L