Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
PARFOIS

ЏЕМПЕР

Шифра на артикл: 193905_GN
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЏЕМПЕРИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав Состав: 30%Најлон, 55%Акрил, 7%Волна, 8%Мохаир

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ W6110416A-7JR
4.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 1334593-28
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ GSS014144
6.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ GSS014078
6.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 1334592-27
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 1334610-24
2.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 1334598-28
2.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 200219_GN
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ W6110456A-VJD
5.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 37093842-43
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 195649_GN
1.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 37043843-43
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L