Барај
%
×
MANGO КОЛЕКЦИЈА ЕСЕН-ЗИМА '22

Погледнете ги најновите производи за жени, мажи и деца!

ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
MANGO

ЏЕМПЕР

Шифра на артикл: 27062880-20
Šifra proizvođača: 27062880
MANGO SS22 -20% дополнителни

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции. 

Провери достапност
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЏЕМПЕРИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ПОРТОКАЛОВА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 89% Полиестер 06% Волна 03% Еластин 02% Алпача

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 37065924-20
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 37013851-28
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 37013848-23
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 37023851-20
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 87067650-24
747 МКД
Заштеда -70%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L