Барај
%
×
End of summer with KIKO MILANO

BLUE ME - нова револуционерна колекција

ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
BOSS

ЏЕМПЕР

Шифра на артикл: 50466536-100
12.990 МКД
12.990 МКД
12.990 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за попуст
Boss - промоција SS22

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции.

Провери достапност
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЏЕМПЕРИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 100%Памук
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ DJ000837
2.690 МКД
Големина
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 37094002-01
2.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 37010762-02
2.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 37010742-02
2.490 МКД
Големина
S
M
L
XL