Барај
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
PARFOIS

ЏЕМПЕР

Шифра на артикл: 194448_BK
1.190 МКД
1.190 МКД
1.190 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции. 

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

FG Weekend Cross

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • XS-S
    XS-S
  • M-L
    M-L
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЏЕМПЕРИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав Лице: 6%Еластин, 94%Вискоза, Состав: 6%Еластин, 94%Вискоза

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 37050251-99
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 27015806-99
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 27075766-99
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ GSS012373
6.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ A050850CFAV-9XX
9.032 МКД
Заштеда -20%
11.290 МКД
Големина
XS
S
M