Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
MANGO

ЏЕМПЕР

Шифра на артикл: 27050350-68
1.490 МКД
1.490 МКД
1.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЏЕМПЕРИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ВИОЛЕТОВА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 83% Вискоза 17% Полиамид

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 27004025-68
1.990 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ GSS011867
2.490 МКД
Заштеда -50%
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 192044_LL
1.890 МКД
Заштеда -30%
2.690 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ DW0DW11719-VLK
5.490 МКД
Заштеда -30%
7.790 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 195098_LL
1.590 МКД
Заштеда -31%
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 27011153-68
1.690 МКД
Заштеда -32%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 27060890-68
1.490 МКД
Заштеда -50%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 27030914-68
1.290 МКД
Заштеда -48%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 27050355-68
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL