Барај
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
MANGO

ЏЕМПЕР

Шифра на артикл: 27011151-30
2.490 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЏЕМПЕРИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 76% Акрил 15% Полиестер 09% Полиамид

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 192319_BN
2.090 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ GSS011116
2.699 МКД
Заштеда -40%
4.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 1332512-32
1.374 МКД
Заштеда -40%
2.290 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 191953_BN
2.390 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 17027725-CG
1.190 МКД
Заштеда -20%
1.490 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 6N4TJ4740000-A27
3.090 МКД
Заштеда -51%
6.290 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ GSS011113
6.792 МКД
Заштеда -20%
8.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 17025757-32
1.290 МКД
Заштеда -13%
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 17017738-32
2.190 МКД
Заштеда -12%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L