Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
HUGO

ЏЕМПЕР

Шифра на артикл: 50462707-001
13.290 МКД
9.310 МКД
9.310 МКД
Заштеда: 3.980 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЏЕМПЕРИ
Бренд HUGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 75% Волна 20% Полиамид 5% Јак
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 37050454-99
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 37050251-99
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 6W2RJ5020000-G24
4.090 МКД
Заштеда -40%
6.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 27035759-99
1.090 МКД
Заштеда -27%
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 27015806-99
2.090 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 27075766-99
1.290 МКД
Заштеда -48%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ RPL009215
3.590 МКД
Заштеда -51%
7.290 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ GSS012373
3.290 МКД
Заштеда -50%
6.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 27075770-99
1.290 МКД
Заштеда -48%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ A050850CFAV-9XX
5.590 МКД
Заштеда -50%
11.290 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 6W1RJ0120000-G24
3.290 МКД
Заштеда -40%
5.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 27054013-99
1.090 МКД
Заштеда -27%
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL