Барај
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
DESIGUAL

ЏЕМПЕР

Шифра на артикл: 21WWJFAQ-9019
6.990 МКД
6.990 МКД
5.243 МКД
Заштеда: 1.747 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЏЕМПЕРИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 70%Памук 20%Вискоза 10%метал фибер


Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 190949_BM
2.243 МКД
Заштеда -25%
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ RPL007031
9.190 МКД
Големина
XS
S
M