Барај
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
MISS SIXTY

ЏЕМПЕР

Шифра на артикл: 6N3RJ1770000-F53
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЏЕМПЕРИ
Бренд MISS SIXTY
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 42%Полиамид 30%волана 28%мохар
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ GSS012607
4.390 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 27001161-52
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L