Барај
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
MANGO

ЏЕМПЕР

Шифра на артикл: 17015762-11
1.990 МКД
790 МКД
790 МКД
Заштеда: 1.200 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЏЕМПЕРИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЖОЛТА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 55% Акрил 42% Полиестер 03% Еластин

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ W6110364A-A6D
3.145 МКД
Заштеда -50%
6.290 МКД
Големина
42
44
46
47
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 192096_YL
790 МКД
Заштеда -34%
1.190 МКД
Големина
M-L
XS-S
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 191953_YL
1.890 МКД
Заштеда -37%
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 191958_YL
1.890 МКД
Заштеда -30%
2.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 17095772-11
1.990 МКД
Заштеда -33%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 17075133-11
1.590 МКД
Заштеда -36%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 17042888-11
1.790 МКД
Заштеда -10%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 17032888-11
2.190 МКД
Заштеда -12%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L