Барај
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
REPLAY

ЏЕМПЕР

Шифра на артикл: RPL008514
Isbn: DK7207.000.G22650-172
7.290 МКД
7.290 МКД
7.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • XS
    *
  • S
    *
  • M
    *
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЏЕМПЕРИ
Бренд REPLAY
Пол ЖЕНСКИ
Боја ВИОЛЕТОВА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 52% Поламид 38% Акрил 10% Волна

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 17057113-68
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 17027114-68
2.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 189585_LL
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 190395_LL
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 17004075-68
2.490 МКД
Големина
XS
S
M