Барај
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
GUESS

ЏЕМПЕР

Шифра на артикл: GSS009591
Isbn: W1RR05Z2NQ0-JBLK

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЏЕМПЕРИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Состав 82% Вискоза 16% Полиамид 2% Еластан

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 6N3RJ0430000-G24
8.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 17083788-99
1.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 17004047-99
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 17004049-99
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 17004053-99
1.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ GSS010690
3.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ GSS010688
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ GSS010597
5.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ GSS010594
5.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 21WWJFAI-2000
5.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ RPL008348
8.490 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 17004050-99
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L