Барај
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
GUESS

ЏЕМПЕР

Шифра на артикл: GSS009579
Isbn: M1RR79Z2SA0-S785

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
 • XL
  *
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЏЕМПЕРИ
Бренд GUESS
Пол МАШКИ
Боја СИНА
Состав 89% Памук 10% Полиамид 1% Еластан

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 50456148-821
13.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ RPL006006
2.745 МКД
Заштеда -50%
5.490 МКД
Големина
M
L
XL
XXL