Барај
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
SPRINGFIELD

ЏЕМПЕР

Шифра на артикл: 1339508-12
1.799 МКД
1.439 МКД
1.439 МКД
Заштеда: 360 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
 • XL
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЏЕМПЕРИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 100% ПАМУК

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 87065643-52
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 87035645-52
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 1339435-15
1.439 МКД
Заштеда -20%
1.799 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 1339362-84
1.439 МКД
Заштеда -20%
1.799 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 87042005-52
2.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 87012008-52
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 87071028-52
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 87041032-52
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 181304_BL
1.592 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД