Барај
ТЕГЕТ
ТЕГЕТ
ТЕГЕТ
ТЕГЕТ
ТЕГЕТ
ТЕГЕТ
BOSS ATHLEISURE

ТЕГЕТ

Шифра на артикл: 50440679-411
8.990 МКД
8.990 МКД
8.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Boss Cross Sale SS21

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Последно парче
Провери достапност
 • M
  *
 • L
  *
 • XL
  *
 • XXL
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ТЕГЕТ
Бренд BOSS ATHLEISURE
Пол МАШКИ
Боја СИНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21

Остави коментар

Trenutno nema komentara