Барај
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
GUESS

ЏЕМПЕР

Шифра на артикл: GSS009148
Isbn: W1RR0DZ2NQ0-JBLK
4.590 МКД
4.590 МКД
3.213 МКД
Заштеда: 1.377 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЏЕМПЕРИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 87027125-99
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 87097648-99
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 87025646-99
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 180332_BK
1.393 МКД
Заштеда -30%
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ J20J215591-BEH
5.733 МКД
Заштеда -30%
8.190 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ GSS009591
2.723 МКД
Заштеда -30%
3.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 87065717-99
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 87084016-99
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 87014027-99
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 6N1RJ3630000-G24
4.193 МКД
Заштеда -30%
5.990 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 6N2RJ3240000-G24
4.193 МКД
Заштеда -30%
5.990 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ GSS009272
3.213 МКД
Заштеда -30%
4.590 МКД
Големина
XS
S
M
L