Барај
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
REPLAY

ЏЕМПЕР

Шифра на артикл: RPL007032
Isbn: DK7084.000.G23012-010
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЏЕМПЕРИ
Бренд REPLAY
Пол ЖЕНСКИ
Боја ПОРТОКАЛОВА
Сезона FW20 ЕСЕН ЗИМА 2020
Состав 76% Полиамид 24% Полиестер

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 87000537-20
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 87030528-20
990 МКД
Големина
S
M
L