Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

ДУКСЕР
CALVIN KLEIN

ДУКСЕР

Шифра на артикл: J30J321904-S04
7.890 МКД
4.734 МКД
4.261 МКД
Заштеда: 3.629 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд CALVIN KLEIN
Пол МАШКИ
Боја ПОРТОКАЛОВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022

Trenutno nema komentara
7.890 МКД
4.734 МКД
4.261 МКД
Заштеда: 3.629 МКД
Извести ме за попуст
2
1