Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
CALVIN KLEIN

ДУКСЕР

Шифра на артикл: J20J219949-XL6
9.390 МКД
5.634 МКД
5.071 МКД
Заштеда: 4.319 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд CALVIN KLEIN
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022

Trenutno nema komentara
9.390 МКД
5.634 МКД
5.071 МКД
Заштеда: 4.319 МКД
Извести ме за попуст
2
1