Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
TOMMY HILFIGER

ДУКСЕР

Шифра на артикл: DW0DW14361-0K7
8.990 МКД
5.394 МКД
4.855 МКД
Заштеда: 4.135 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022


Trenutno nema komentara
8.990 МКД
5.394 МКД
4.855 МКД
Заштеда: 4.135 МКД
Извести ме за попуст
2
1