Барај
%
×
Get your Replay

The search for something more!

ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
SCOTCH&SODA

ДУКСЕР

Шифра на артикл: 168837-0402
7.190 МКД
4.314 МКД
4.314 МКД
Заштеда: 2.876 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд SCOTCH&SODA
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 85%Памук 15%полиестер
Trenutno nema komentara
7.190 МКД
4.314 МКД
4.314 МКД
Заштеда: 2.876 МКД
Извести ме за попуст
2
1