Барај
%
×
Get your Replay

The search for something more!

ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
MISS SIXTY

ДУКСЕР

Шифра на артикл: 6W3TJ0500000-A06
11.790 МКД
7.074 МКД
7.074 МКД
Заштеда: 4.716 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • XS
    XS
  • S
    S
  • M
    M
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд MISS SIXTY
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 76%Памук 24%лиоцел
Trenutno nema komentara
11.790 МКД
7.074 МКД
7.074 МКД
Заштеда: 4.716 МКД
Извести ме за попуст
2
1