Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
SUPER DRY

ДУКСЕР

Шифра на артикл: M2011804A-02A
4.990 МКД
4.990 МКД
4.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Cross Sale -20%/-30%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
 • XXXL
  XXXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд SUPER DRY
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
11.190 МКД
Заштеда -20%
13.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
10.790 МКД
Заштеда -20%
13.490 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 50480687-001
8.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 50478965-001
10.790 МКД
Заштеда -20%
13.490 МКД
Големина
M
L
XL
XXL