Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
REPLAY

ДУКСЕР

Шифра на артикл: RPL010011
Isbn: M6317.000.22706-098
7.890 МКД
7.890 МКД
7.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Cross Sale -20%/-30%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Последно парче
Провери достапност
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд REPLAY
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 65% Памук 35% Полиестер

Trenutno nema komentara

Слични производи