Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
TIMBERLAND

ДУКСЕР

Шифра на артикл: A5Y4N-392
7.990 МКД
7.990 МКД
6.392 МКД
Заштеда: 1.598 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
 • XXXL
  XXXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд TIMBERLAND
Пол МАШКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 80% Памук, 20% Полиестер

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ A2BJH-DA9
3.992 МКД
Заштеда -20%
4.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ A5VRD-392
6.792 МКД
Заштеда -20%
8.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ A27HN-392
4.193 МКД
Заштеда -30%
5.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL