Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

ДУКСЕР
SUPER DRY

ДУКСЕР

Шифра на артикл: M2012397A-7PO
Eco-friendly ♻️

Производи од Eco-friendly материјали

Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
 • XXXL
  XXXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд SUPER DRY
Пол МАШКИ
Боја МАСЛИНЕСТА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 56% ПАМУК 44% ПОЛИЕСТЕР

Trenutno nema komentara