Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

ДУКСЕР
SUPER DRY

ДУКСЕР

Шифра на артикл: W2011698A-5WB
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд SUPER DRY
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 62% ПАМУК 38% ПОЛИЕСТЕР

Trenutno nema komentara