Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ДУКСЕР
SUPER DRY

ДУКСЕР

Шифра на артикл: W2011455A-07Q
4.990 МКД
2.495 МКД
2.246 МКД
Заштеда: 2.744 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд SUPER DRY
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022

Trenutno nema komentara
4.990 МКД
2.495 МКД
2.246 МКД
Заштеда: 2.744 МКД
Извести ме за попуст
2
1