Барај
%
×
UNSTOPABLE - SPRINGFIELD OUTDOOR COLLECTION

Погледнете ја новата outdoor колекција на SPRINGFIELD

ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
MANGO

ДУКСЕР

Шифра на артикл: 37083839-99
Šifra proizvođača: 37083839
2.490 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 66% Вискоза 30% Полиамид 04% Еластин

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 6W3TJ0500000-G24
11.790 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ W2011310A-02A
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ GSS014244
6.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 22WWSK17-2000
5.890 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ RPL010085
9.190 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 50480583-001
7.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ J20J218986-BEH
7.890 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ GSS014075
6.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ J20J219945-BEH
7.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ J20J219753-BEH
9.390 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ A067790TDAJ-900
15.590 МКД
Големина
XS
S
M