Барај
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
GUESS

ДУКСЕР

Шифра на артикл: GSS013461
Isbn: V2YQ18K7UW2-G7FQ
5.690 МКД
5.690 МКД
3.983 МКД
Заштеда: 1.707 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 77% Вискоза 15% Полиамид 8%Еластин

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ DW0DW14347-PJ4
6.293 МКД
Заштеда -30%
8.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ W2011560A-07Q
3.213 МКД
Заштеда -30%
4.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ RPL010226
5.523 МКД
Заштеда -30%
7.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ W2011699A-5WB
3.213 МКД
Заштеда -30%
4.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 37075132-94
1.393 МКД
Заштеда -30%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ W2011398B-07Q
2.723 МКД
Заштеда -30%
3.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ W2011488A-5WB
4.123 МКД
Заштеда -30%
5.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ W2011698A-5WB
3.493 МКД
Заштеда -30%
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ W2011692A-07Q
3.493 МКД
Заштеда -30%
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ W2011461A-54G
3.493 МКД
Заштеда -30%
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ W2011458A-5WB
4.053 МКД
Заштеда -30%
5.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ W2011455A-07Q
3.493 МКД
Заштеда -30%
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L