Барај
%
×
Get your Replay

The search for something more!

ДУКСЕР
GUESS

ДУКСЕР

Шифра на артикл: GSS013350
Isbn: V2YQ18K7UW2-TRTP
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 77% Вискоза 15% Полиамид 8%Еластин

Trenutno nema komentara