Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
CALVIN KLEIN

ДУКСЕР

Шифра на артикл: J20J218164-YAF
7.590 МКД
5.290 МКД
5.290 МКД
Заштеда: 2.300 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд CALVIN KLEIN
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 100%Памук

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ RPL009586
4.990 МКД
Заштеда -19%
6.190 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 50467621-110
5.110 МКД
Заштеда -30%
7.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ DW0DW12964-YBL
5.490 МКД
Заштеда -30%
7.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ J20J218101-0LA
6.290 МКД
Заштеда -30%
8.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ W2011434A-01C
3.983 МКД
Заштеда -30%
5.690 МКД
Големина
XS/S
M/L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ TRJ000095
3.790 МКД
Заштеда -31%
5.490 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ TRJ000064
3.390 МКД
Заштеда -50%
6.790 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 18686-0065
3.493 МКД
Заштеда -30%
4.990 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 6W1TJ0820000-A03
5.890 МКД
Заштеда -40%
9.790 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ W2011250A-18C
2.634 МКД
Заштеда -40%
4.390 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ W2011259A-01C
2.994 МКД
Заштеда -40%
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ W2011252A-10C
2.634 МКД
Заштеда -40%
4.390 МКД
Големина
S
M
L
XL