ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
TIMBERLAND

ДУКСЕР

Шифра на артикл: A28JK-R74
4.990 МКД
4.990 МКД
4.490 МКД
Заштеда: 500 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
 • XL
  *
 • XXL
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд TIMBERLAND
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона SS20 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 20
Состав 80% Памук, 20% Полиестер

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ A22AF-P56
3.490 МКД
Заштеда -30%
4.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ A22AF-Z37
3.490 МКД
Заштеда -30%
4.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ A22BZ-454
4.890 МКД
Заштеда -30%
6.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ A22BZ-001
4.890 МКД
Заштеда -30%
6.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ A28JK-U10
4.490 МКД
Заштеда -10%
4.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
string(0) ""
string(0) ""