Барај
%
×
MANGO КОЛЕКЦИЈА ЕСЕН-ЗИМА '22

Погледнете ги најновите производи за жени, мажи и деца!

ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
TRUSSARDI JEANS

ДУКСЕР

Шифра на артикл: TRJ000064
Isbn: 56F00194-1T005813-W012
6.790 МКД
3.390 МКД
3.390 МКД
Заштеда: 3.400 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Cross sale промоција -10% за 1,-15% за 2,-20% за 3 и повеќе производи

Провери достапност
  • XS
    XS
  • S
    S
  • M
    M
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд TRUSSARDI JEANS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 100%Памук
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ RPL009935
7.190 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ RPL009837
7.190 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ DW0DW13824-YBR
7.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 50481836-110
8.990 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ A065700NAZQ-141
15.590 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ GSS013487
6.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ RPL009586
2.472 МКД
Заштеда -60%
3.090 МКД
6.190 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ RPL009297
2.952 МКД
Заштеда -52%
3.690 МКД
6.190 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ J20J218101-0LA
4.490 МКД
Заштеда -50%
8.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 50465790-110
5.208 МКД
Заштеда -44%
6.510 МКД
9.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 18686-0065
2.794 МКД
Заштеда -44%
3.493 МКД
4.990 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 18487-0110
1.996 МКД
Заштеда -62%
2.495 МКД
5.190 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
L
XL