Барај
%
×
End of summer with KIKO MILANO

BLUE ME - нова револуционерна колекција

ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
TRUSSARDI JEANS

ДУКСЕР

Шифра на артикл: TRJ000063
Isbn: 52F00229-1T005818-R170
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд TRUSSARDI JEANS
Пол МАШКИ
Боја ЦРВЕНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 100%Памук
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ M2011832A-6CY
4.590 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ M2011951B-6GE
4.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ GSS013655
4.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ GSS013537
4.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ M2011816A-93J
4.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 167221-4860
7.890 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ A068560JFAV-42A
8.590 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ A068080JFAV-44Q
11.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ M2011899B-OPI
3.890 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 23894-0003
1.587 МКД
Заштеда -70%
5.290 МКД
Големина
XS
S
M
L