Барај
%
×
End of summer with KIKO MILANO

BLUE ME - нова револуционерна колекција

БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
TRUSSARDI JEANS

БЛУЗА

Шифра на артикл: TRJ000059
Isbn: 52F00229-1T005929-E450
7.390 МКД
4.390 МКД
4.390 МКД
Заштеда: 3.000 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд TRUSSARDI JEANS
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 100%Памук
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ A5VJS-CY2
3.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ M2012057A-5WB
4.590 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ RPL009923
6.490 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 50477628-059
4.990 МКД
Големина
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 50477123-059
11.990 МКД
Големина
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ RPL009684
6.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ RPL009660
6.490 МКД
Големина
M
L
XL
XXL