Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ДУКСЕР
SUPER DRY

ДУКСЕР

Шифра на артикл: W2011200A-5OM
4.990 МКД
2.994 МКД
2.994 МКД
Заштеда: 1.996 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд SUPER DRY
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона Superdry пред-колекција SS22
Состав 80% Памук / 20% Полиестер

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 27075771-43
1.990 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 18686-0066
3.992 МКД
Заштеда -20%
4.990 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ GSS011850
2.350 МКД
Заштеда -50%
4.690 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ GSS011345
2.990 МКД
Заштеда -50%
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L