Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
DIESEL

ДУКСЕР

Шифра на артикл: A046610BAWT-9XX
9.490 МКД
5.690 МКД
5.690 МКД
Заштеда: 3.800 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Cross sale промоција -10% за 1,-15% за 2,-20% за 3 и повеќе производи

Провери достапност
  • XS
    XS
  • S
    S
  • M
    M
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд DIESEL
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 100%Памук

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 50467250-990
4.790 МКД
Заштеда -20%
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ A050110DLAA-9XXA
8.790 МКД
Заштеда -40%
14.690 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ J20J217913-BEH
6.290 МКД
Заштеда -30%
8.990 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 22SWSK28-2000
3.690 МКД
Заштеда -40%
6.190 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ W2011434A-02A
3.983 МКД
Заштеда -30%
5.690 МКД
Големина
XS/S
M/L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 18487-0107
3.703 МКД
Заштеда -30%
5.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ J20J218103-BEH
5.190 МКД
Заштеда -31%
7.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 164681-0008
3.290 МКД
Заштеда -40%
5.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ GSS012182
2.890 МКД
Заштеда -49%
5.690 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ RPL009075
6.290 МКД
Заштеда -20%
7.890 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ W2011259A-02A
2.994 МКД
Заштеда -40%
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ GSS011852
2.650 МКД
Заштеда -50%
5.290 МКД
Големина
XS
S
M
L