Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
DIESEL

ДУКСЕР

Шифра на артикл: A037710ADAM-141
Провери достапност
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд DIESEL
Пол МАШКИ
Боја БЕЛА
Сезона Online Only
Состав 100%Памук

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 50476769-131
10.390 МКД
Заштеда -20%
12.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL